Naši partneri


masaztela.sk

Databáza firiem, ktoré prevádzkujú masáže tela na Slovensku.

www.masaztela.sk

 


ALUMNI MTF STU

Banka kvality - ALUMNI MTF STU: Združenie „Banka kvality – ALUMNI MTF STU“ je dobrovoľné, nepolitické, neziskové záujmové združenie absolventov a priateľov Materiálovotechnologickej fakulty Slovenskej technickej univerzity v Bratislave so sídlom v Trnave. Hlavným cieľom združenia je spájať absolventov a priateľov MTF STU na báze dobrovoľnosti a osobného záujmu.

www.mtfalumni.sk

 


MTF STU

MTF STU: Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave sa zameriava na výchovu absolventa univerzitného typu pre širokú oblasť priemyselnej, hlavne strojárskej výroby. V roku 2008 sa fakulta stala nositeľom ceny Ocenený finalista Národnej ceny SR za kvalitu 2008 v kategórii organizácie verejného sektora. V získavaní finančných prostriedkov z grantových schém a európskych fondov je najúspešnejšou fakultou na Slovensku. V septembri 2009 bola fakulta v procese komplexnej akreditácie vysokých škôl SR akreditovaná ako univerzitná fakulta vysokoškolskej inštitúcie univerzitného typu.

www.mtf.stuba.sk

 

Voľné termíny na masáže:


Streda | 22.05.2019 - DNES
- žiadny voľný termín

Štvrtok | 23.05.2019 - ZAJTRA
- žiadny voľný termín

Piatok | 24.05.2019
- žiadny voľný termín

Sobota | 25.05.2019
- žiadny voľný termín

Pondelok | 27.05.2019
- žiadny voľný termín

Objednať sa na masáž


U nás môžete platiť aj:
Ticket Compliments, Ticket Energy, Ticket Multi, Cadhoc, Vaša Slovensko - Relaxačný lístok, Vaša Slovensko - Darčekový lístok

Pridajte sa k nám na facebooku a buďte medzi prvými, kto sa dozvie o našich novinkách a akciách: